Novinky v oblasti garážových brán WISNIOWSKI

Novinky v oblasti garážových brán WISNIOWSKI

Práškové lakovanie panelov sekcionálnych brán

WISNIOWSKI prvá spoločnosť v Poľsku zahájila proces lakovania panelov sekčných garážových brán najnovšími nízko nízko reakčnými práškovými farbami. Lakovaný povrch, ktorý dosahujeme, má najlepšie kvalitatívne vlastnosti, ktoré sú v súlade s pokynmi platnými pre 1. triedu Qualicoat, je veľmi odolný proti úderom, oteru, chemickým látkam a UV žiareniu. V prvom rade budú touto technológiou lakované sekčné garážové brány objednané v štruktúre silkline v nasledujúcich farbách: Modern Black (RAL 9005), HI Modern Graphite (RAL 7016), HI Anthracite, RAL 9007, RAL 9006, RAL 7012, RAL 7035, RAL 7040 a RAL 8017. O ďalších zavádzaných farbách vás budeme priebežne informovať.

Presklenie hliníkovým panelom Horizon LED

Rozhodli sme sa rozvinúť neobvykle elegantné a moderné presklenie panelom HORIZON. Tieto panely (vo variante bez prerušeného tepelného mosta) budú mať možnosť podsvietenia presklenia (LED pásik 9,6 [W/m], počet diód 120 LED/m). V  štandarde bude obojstranné sklo satén. Osvetlenie je kompatibilné s pohonmi rady METRO.

LED osvetlenie montované pod priečkou, ktorá spája vodiace lišty

Od okamihu zavedenia do ponuky sa voliteľná možnosť LED osvetlenia pod vodorovnými vodiacimi lištami stretáva s rastúcim záujmom. A teraz bude možné garážovú bránu dodatočne vybaviť osvetlením, ktoré je montované pod priečkou, ktorá tieto vodiace lišty spája. To poskytne dodatočné osvetlenie stredovej časti garáže. Elegantný čierny profil s LED pásikom je umiestnený v špeciálnych montážnych prvkoch, ktoré sa priskrutkujú k priečke, čo spôsobí, že je montáž veľmi rýchla. Osvetlenie montované pod priečkou, ktorá spája vodiace lišty, je možné spojiť s osvetlením, ktoré je nainštalované pod týmito vodorovnými vodiacimi lištami. Spolupracuje s pohonmi radu METRO.

Nízky prah v priechodných dverách

Vďaka použitiu nového, modifikovaného tesnenia, ktoré je montované v nízkom prahu priechodných dverí, klesá celková výška nízkeho prahu, a to na hodnotu 19 mm. Štandardná šírka priechodu je rozšírená na 900 mm.

Doplnenie palety farieb pre vráta UniPro

Atypické a špeciálne rozmery brán UniPro v štruktúre woodgrain a s prelisom G (bez prelisov) a W (vysoký prelis) boli doplnené o farbu RAL 9006.