Garážová brána UniTherm WISNIOWSKI

Garážová brána UniTherm

Garážová brána UniTherm od WISNIOWSKI

Segmentová garážová brána UniTherm od WISNIOWSKI spĺňa prísne požiadavky na normy pre odolnosť proti vetru, prenikaniu vody a priepustnosti vzduchu. 

Účinná tepelná izolácia
Garážová brána UniTherm vznikla pre potreby nízkoenergetických stavieb. Využíva vlastnosti panelu INNOVO s hrúbkou 60mm a jeho systém tesnenia. To znamená vyššiu úsporu nákladov na energie v domácnosti , pretože boli eliminované tepelné straty na plášti garážovej brány. Koeficient tepelného prestupu panelu je 0,33 W/m.<k, čo sa prejavuje na celkovej tepelnej izolácii garážovej brány.

Pevná konštrukcia
Sekčná garážová brána UniTherm je určená k montáži za 
otvor, otvára sa zvisle hore a na príjazdovej ceste tak nezaberá žiadne miesto. Pokiaľ sa rozhodnete pre sekčnú bránu UniTherm, budete môcť maximálne využiť miesto pred garážou aj vo vnútri garáže. Nosná konštrukcia a vodiace lišty sú vyrobené z oceľových pozinkovaných prvkov. Vďaka veľkému počtu ochranných prvkov je garážová brána od WISNIOWSKI bezpečná v každej fáze otvárania a zatvárania, bez ohľadu na to, či je brána v automatickej alebo ručnej verzii. Brány s veľkým rozmerom sú navyše vybavené špeciálne tvarovanou výstuhou, aby sa zaručila tuhosť celej konštrukcie.

Dodatočné tesnenie
V štandarde je garážová brána UniTherm vybavená obvodovým tesnením s dvoma lištami. Existuje ale aj možnosť vybaviť bránu dodatočným tepelným tesnením, ktoré izoluje kovové prvky konštrukcie od povrchu steny. Ideálne v kombinácii s pohľadovým tesnením, ktoré zaisťuje estetické prevedenie okrajov namontovane brány a vypĺňa priestor medzi zateplením a povrchom brány.

Kombináciou týchto požiadaviek sa podarilo vytvoriť garážovú bránu, ktorá zaručí dlhú životnosť a zachovanie estetických vlastností počas dlhých rokov. Životnosť 20000 cyklov, zabezpečí takmer 14 rokov činnosti, pri použití brány 2x denne/4cykly.

Unikátny panel INNOVO 60mm

Konštrukcia panelu INNOVO o hrúbke 60 mm umožňuje dosiahnutie skvelých parametrov tepelného prestupu. Predstavuje dokonalý základ pre stavbu plášťa domu. Špeciálny systém riešenia, ako je päťvrstevné ohýbanie plechu, zaručuje stabilnú konštrukciu a vynikajúce upevnenie dielov garážovej brány.

 60mm panel a jeho vlastnosti:

 1. Vnútorný elastický kryt v miestach spojenia panelov
 2. Hliníkové profily upevňujúce kryt
 3. 5 vrstiev plechu
 4. Tesnenie medzi panelmi
 5. Skrytý záves
 6. Polyuretánová pena

Prečo WISNIOWSKI?

Už tri dekády pracujeme v duchu myšlienky zakladateľa značky WISNIOWSKI – Andrzeja Wiśniowskiego, ktorý si dal za cieľ vytváranie inovatívnych výrobkov, ktoré budú reagovať na všetky požiadavky zákazníkov. Chceme, aby bol Váš dom bezpečný a pohodlný. Čerpáme z viac ako 30 ročnej skúsenosti s výrobou brán, okien, dverí a oplotenia, aby sme ponúkali našim zákazníkom tie najkvalitnejšie výrobky. Vieme, čo potrebuje moderný dom a aké výzvy stoja pred jeho obyvateľmi. Aktuálne vyrábame na ploche 270 000 m2 tisíce brán, okien, dverí a oplotenia denne. Zároveň sme schopní vyhovieť individuálnym požiadavkám našich zákazníkov. Každý z nás má iné potreby a očakávania, preto v procese tvorby našich výrobkov počúvame predovšetkým vás.

Systémy, ktoré tvoria bezpečnú garážovú bránu na sebe navzájom závisia a spolupracujú s jednotlivými dielmi konštrukcie. 

Vedeli ste, že k sekčnej bráne od WISNIOWSKI s pohonom METRO io môžete získať až 5 ročnú záruku výrobcu? 

Záruka EXTENDED CARE umožňuje predĺžiť štandardnú záruku na kompletní výrobok: automatická sekčná brána v továrenskej konfigurácií s pohonom METRO io (záruka do 5 rokov) alebo MOTO (záruka do 3 rokov). Jedná sa o revolučné riešenie, ktoré zabezpečuje pohodlnejšie používanie výrobku značky WISNIOWSKI.

Výhody pre užívateľa:

 • 5 ročná záruka od výrobcu, firmy WISNIOWSKI
 • záruka na kompletný výrobok ako je sekčná garážová brána
 • odborná starostlivosť obchodného partnera
 • zvýšenie bezpečnosti pri používaní zariadenia
 • pravidelná kontrola zariadenia (vyžadované sú 2 technické prehliadky)

Obchodný partner je povinný zaregistrovať prehliadku v počítačovom systéme výrobcu.

Ak sa chcete o nás a našich montážach dozvedieť viac, jednoducho nám zavolajte, napíšte alebo nám zanechajte správu na: