Priemyselné brány WISNIOWSKI

Priemyselné brány WISNIOWSKI

Priemyselné brány od WISNIOWSKI

Sekčné priemyselné brány WISNOWSKI to je záruka najvyššej kvality a bezporuchovej prevádzky po dlhú dobu. Naštartujte svoj biznis s novou bránou od WISNIOWSKI. Či už plánujete autoservis, skladové priestory alebo hasičskú zbrojnicu, s priemyselnými bránami od WISNIOWSKI máme pre Vás riešenie pre každý typ priestoru.

priemyselná brán MakroTherm od WISNIOWSKI

Priemyselná brána MakroTherm, MakroTherm XXL od WISNIOWSKI

Priemyselná brána MakroTherm a MakroTherm XXL v sebe spojuje overenú konštrukciu sekčných brán s vysokou úrovňou tepelnej izolácie, ktorá je zaručená použitím panelu INNOVO hrúbky 60mm.

priemyslená brána wisniowski makropro

Priemyselná brána MakroPro 2.0 od WISNIOWSKI

Každý prvok sekčnej brány MakroPro 2.0 od WISNIOWSKI bol navrhnutý s maximálnou pozornosťou k detailom a s vedomím, že na sekčnú bránu využívanú v priemyselných objektoch sa kladú vysoké nároky. 40mm panel brány MakroPro, ktorý je možné lakovať aj zo strany interiéru a značkový pohon GFA zabezpečia spokojnosť aj pre náročného zákazníka.

Priemyselná brána PRESTO 50 od WISNIOWSKI

Dvojkrídlová priemyselná brána PRESTO 50 je určená k použitiu v nezateplených, hospodárskych a priemyselných budovách, vrátane potravinárskeho priemyslu. Osvedčili sa aj v miestach s atypickými podmienkami zástavby.