Vchodové dvere

Vchodové hliníkové dvere

Vchodové hliníkové dvere CREO

Vonkajšie vchodové hliníkové dvere CREO od WISNIOWSKI sú ideálne riešenie pre tých, pre ktorých je dôležitá originalita a neobmedzené možnosti výberu riešení pre ich vlastné individuálne riešenia dizajnu domu. CREO sú výnimočne stabilné voči deformáciám odolné hliníkové dvere. Všetky diely konštrukcie a výplň boli navrhnuté pre dosiahnutie najvyššieho technického a dizajnového štandardu.

Vchodové dvere NOVA z hliníka a ocele

NOVA sú dvere vyrobené z hliníka a ocele, ktoré spájajú skvelé technické parametre s vysokými možnosťami individuálnych úprav a technického vybavenia. Kolekcia obsahuje 39 definovaných vzorov s možnosťami prispôsobenia farieb, dekorov a kovania. V štandarde je automatický trojbodový zámok, ktorý zaručuje vysoký prítlak krídla a tým aj vysokú odolnosť voči vetru a vode.

Oceľové vchodové dvere s PVC zárubňou NEXIO

Dvere NEXIO ponúkajú výnimočnú kvalitu za veľmi výhodnú cenu. Prepracované konštrukčné riešenie zaručuje funkčnosť spolu s prijemným dizajnom. Farba PVC zárubne dokonale ladí s povrchom oceľových dverí. Vchodové dvere NEXIO je možné v súlade s ideou HOME INCLUSIVE zladiť s ostatnými stavebnými výrobkami ako okná, garážová brána a plot od WISNIOWSKI.