Garážová brána PRIME WISNIOWSKI

Garážová brána PRIME

Prémiové garážové brány PRIME od WISNIOWSKI

Predstav si garážovú bránu novej generácie. Bránu, ktorá nie je transformáciou doterajších riešení, ale tvorivým výsledkom hľadania rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Také sú brány PRIME. Inovatívna, prepracovaná v každom detaile, odráža vaše potreby skôr než ich pomenujete. Sú to plne vybavené a kompletné automatické brány, vďaka ktorým máte každý deň pri siahnutí na ovládač istotu, že ste si vybrali to najlepšie. 

Pri navrhovaní unikátneho riešenia PRIME sme siahli až na základ konštrukcie segmentových brán. Cieľom bolo dosiahnuť čo najlepšie parametre izolovania, získať neobvyklý estetický dojem zvnútra garáže a zaistiť výnimočné bezpečie pri užívaní brány.

Takto vznikol v celosvetovom meradle unikátny panel INNOVO. Jeho uzatvorená konštrukcia, 5-vrstvové ohnutie plechu v mieste upevnenia závesu, zaisťuje pevnú konštrukciu. Výplň teplou penou o sile 60 mm a špeciálne systémy tesnenia a clon sa prejavujú vo skvelých parametroch tepelnej izolácie brán.

PRIME - nová trieda garážových segmentových brán

PRIME porušuje stereotypy v oblasti zabezpečenia. Je to nielen vízia brány s vysokou estetickou hodnotou, ale tiež odraz starosti o bezpečie.

V PRIME k bezpečnosti pristupujeme celkovo – využili sme technológie k ochrane, ale predovšetkým k prevencií nebezpečia. Početné, moderné bezpečnostné systémy prvkov konštrukcie a mechanických častí pomáhajú chrániť všetkých užívateľov a činí tak váš dom bezpečnejším.

Garážová brána PRIME BLACK EDITION

Značka WISNIOWSKI je už veľa rokov priekopníkom, ktorý vo svojich výrobkoch spojuje funkčnosť s krásou. Najnovším výsledkom takého myslenia sú garážové brány PRIME Black Edition. Jedná sa o unikátne brány na trhu, ktoré majú interiér lakovaný čiernou farbou.

Elegantná čierna, v spojení s takmer neobmedzenými možnosťami voľby farby a personalizáciou čelnou stranou krídla, dáva možnosť vytvorenia projektu, ktorý bude prispôsobený vašim očakávaniam a prianiam.

Panel INNOVO 60mm

Novú generáciou segmentových brán WISNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na súbore unikátnych technických riešení. Aby sme vyrobili tak výnimočný výrobok, museli sme siahnuť na základ konštrukcie segmentových brán … teda panely.

 60mm panel a jeho vlastnosti:

 1. Vnútorný elastický kryt v miestach spojenia panelov
 2. Hliníkové profily upevňujúce kryt
 3. 5 vrstiev plechu
 4. Tesnenie medzi panelmi
 5. Skrytý záves
 6. Polyuretánová pena

Revolúcia TEPLA

Tepelná izolácia odlišuje PRIME, kvalifikuje ju medzi výrobkami odporúčané pre energeticky úsporné a dokonca aj pasívne objekty. Je odpoveďou na potrebu maximalizácie energetických úspor a čo najväčších obmedzení tepelných strát v budove.

Ukazovateľ U panelu INNOVO má hodnotu 0,33 W/m2K, čo ovplyvňuje tepelnú izoláciu celej garážovej brány. Nový panel, dvojité horné a dolné tesnenie plášťa brány a medzi-panelové clony nám dovolili dosiahnuť skvelý koeficient tepelného preniku.

Pre dosiahnutie takýchto vlastností brán bolo nutné dosiahnuť čo najnižší koeficient tepelného preniku. PRIME plne využíva tepelné izolačné vlastnosti panelu INNOVO a použité systémy tesnenia, eliminujúce straty tepla na neuralgických miestach plášťa brány. 

Nová definícia BEZPEČNOSTI

Jednotlivé systémy, ktoré sa skladajú na bezpečnú bránu, so sebou navzájom súvisia a spolupracujú súčasne s niektorými dielmi konštrukcie. Napríklad pevné kryty vodiacich koľajničiek, pohyblivé kryty valčekov, integrovaný kryt hriadeľa a pružín, postranné kryty hriadeľa a pružín a pružné, vnútorné clony spojovacích miest medzi panelmi.

Spoločne s ideálne integrovaným pohonom METRO io sa PRIME stáva technologickým predvojom, ktorý v každom detaile ukazuje, že kvalita a bezpečnosť sú ňom navzájom neporušiteľne spojený.

Pohon METRO io

Metro SMART io je pohonom novej generácie. Harmonické spojenie výkonu, krásy a spoľahlivosti, navrhnuté v súlade s vymoženosťou najmodernejších technológií. Vznikol vďaka spolupráci značiek WIŚNIOWSKI a Somfy – svetového lídra v oblasti výroby automatiky a riešenia inteligentného ovládania domácich zariadení. Metro SMART io má výnimočné technické parametre uzatvorené v telese navrhnutom v súlade so štylistickými štandardmi značky WIŚNIOWSKI.

Vedeli ste, že k sekčnej bráne od WISNIOWSKI s pohonom METRO io môžete získať až 5 ročnú záruku výrobcu? 

Záruka EXTENDED CARE umožňuje predĺžiť štandardnú záruku na kompletní výrobok: automatická sekčná brána v továrenskej konfigurácií s pohonom METRO io (záruka do 5 rokov) alebo MOTO (záruka do 3 rokov). Jedná sa o revolučné riešenie, ktoré zabezpečuje pohodlnejšie používanie výrobku značky WISNIOWSKI.

Výhody pre pohonu METRO pre užívateľa:

 • 5 ročná záruka od výrobcu, firmy WISNIOWSKI
 • záruka na kompletný výrobok ako je sekčná garážová brána
 • odborná starostlivosť obchodného partnera
 • zvýšenie bezpečnosti pri používaní zariadenia
 • pravidelná kontrola zariadenia (vyžadované sú 2 technické prehliadky)

Obchodný partner je povinný zaregistrovať prehliadku v počítačovom systéme výrobcu.