Pohony pre brány

Pohony pre brány

Pohony pre garážové brány

Naša spoločnosť je autorizovaným predajcom a montážnym partnerom pre značky NICE, KEY a WISNIOWSKI pohony METRO a MOTO (powered by Somfy). Preto Vám vždy garantujeme odborné poradenstvo, rýchlu a bezproblémovú montáž.

 

V prípade, že už váš pohon pre bránu nefunguje správne, chcete zvýšiť rýchlosť otvárania brány, je načase modernizovať. Montujeme pohony pre garážové brány, ktoré sami používame, sme teda pripravení ponúknuť kvalitný produkt a nastaviť ho tak, aby spĺňal všetky naše požiadavky.

Existujúce brány vieme pre zákazníka doplniť o nový pohon, či už ako servisný úkon, modernizáciu v rámci Smart riešení domácnosti alebo rozšírenia ručnej verzie brány o pohon.

 

Zvýhodnená sada

Odporúčame našu zvýhodnenú sadu pohonu SPIDO600 + WIFI prijímač pre ovládanie brány cez aplikáciu mobilným telefónom odkiaľkoľvek.

Pohony NICE pre posuvné brány

Ako si správne vybrať posuvný pohon? Pri výbere je rozhodujúcim parametrom veľkosť a váha brány. Ďalším rozhodujúcim parametrom je použitá riadiaca jednotka pohonu. U nás (v našom obchode zaparkovane.sk) nájdete všetky typy pohonov, vhodného príslušenstva a doplnkov ako hrebene, fotobunky, majáky, potrebných k bezpečnej a funkčnej montáži.

ROBO600

Novinka od NICE ROBO600 pre domácnosti v sebe ukrýva technológie a ponecháva si moderný dizajn. Je vyrobený z prihliadnutím na ekológiu a používa recyklované plasty(75%).

Obsahuje riadiacu jednotku s integrovaným prijímačom a možnosť pripojenia externých modulov pre WIFI ovládanie. Nová upevňovacia doska vám umožní rýchlo nahradiť existujúcu inštaláciu Nice.

Radi Vám s výberom vhodného pohonu pomôžeme, kontaktujte nás.

Krídlové pohony sú využívané pri jednokrídlových alebo dvojkrídlových bránach na pántoch otváraných prevažne v smere na pozemok. Poznáme niekoľko typov krídlových pohonov:

trubkové – časť pohonu sa pri chode vysúva a sťahuje
pákové – otočný pákový mechanizmus pohybuje krídlom brány
šnekové, závitové – bežec sa pohybuje  po závitovej tyči v tele pohonu

Rovnako ako pri posuvných pohonoch určuje vlastnosti namontovanej zostavy kombinácia riadiacej jednotky a zvoleného pohonu. Náš zákazník ma na výber z verzie pohonov s 24V alebo 230v napájaním a doplnenia o riadiacu jednotku s integrovaným prijímačom alebo si môže vhodný prijímač zvoliť. Ponúkame pre vybrané modely riadiacich jednotiek prijímače a diaľkové ovládanie s dosahom až 1km. 

>HI-SPEED TITAN – rýchly elektromechanický pohon pre krídlovú bránu do 3,7m, pohon pre vonkajšiu montáž – jednokrídlová brána, pohon s napájaním 24 Vdc a magnetickým enkóderom.

Viac informácií o pohonoch, ich vlastnostiach a vhodnom príslušenstve získate v našom obchode www.zaparkovane.sk alebo nás kontaktujte.

Trubkový krídlový pohon TOO3000 predstavuje klasiku medzi krídlovými pohonmi. Jeho motory sú napájané 230V, k pohonom sa dodáva riadiaca jednotka umožňujúca zvoliť si typ rádiového prijímača a pripojenie reléových fotobuniek. Taktiež umožňuje spojenie GSM alebo WIFI modulu pre ovládanie brány a ovládanie brány tlačidlom lokálne.

MC800 – riadiaca jednotka pre 230V pohony NICE
OXIBD – interný prijímač Era One BiDi pracuje s novými rádiovými modulmi OXI BiDi, vďaka ktorým môže nielen posielať príkazy do ovládačov, ale tiež prijímať spätnú väzbu. Po stlačení tlačidla na otvorenie alebo zatvorenie brány na diaľkovom ovládači sa rozsvieti zelená LED dióda v rohu diaľkového ovládača, čo potvrdzuje, že príkaz bol správne prijatý automatizáciou brány. Po stlačení tlačidla „i“ sa zase rozsvieti zelená LED, ak je brána otvorená, červená, ak je zatvorená, alebo oranžová, ak je brána čiastočne otvorená alebo sa pohybuje. Je ale spätne kompatibilný s diaľkovými ovládačmi série FLO. (napr. diaľkový ovládač FLO2RE)

Ak sa chcete o nás a našich montážach dozvedieť viac, jednoducho nám zavolajte, napíšte alebo nám zanechajte správu na: