Privátne garážové brány

Garážové brány WISNIOWSKI

Segmentová garážová brána Prime WISNIOWSKI

Prime je garážová brána novej generácie. Je bránou, ktorá je ukážkou aktuálne najnovších riešení a trendov v oblasti garážových brán. Je výsledkom hľadania rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Odporúčame do reprezentatívnych priestorov a všade tam, kde sa kladú prísne bezpečnostné požiadavky na elegantný dizajn nielen z exteriéru, ale aj v interiéry. Garážovú bránu Prime je možné objednať  vo verzii „Black Edition“ kedy je brána z interiéru lakovaná čiernou farbou.

Segmentová garážová brána UniTherm WISNIOWSKI

Garážová brána UniTherm od WISNIOWSKI spĺňa prísne normy pre odolnosť pôsobenia proti vetru, prieniku vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov má vplyv nielen na dlhú životnosť gážovej brány, ale tiež na zachovanie jej estetického vzhľadu na dlhé roky.

Segmentová garážová brána UniPro WISNIOWSKI

Garážová brána UniPro od WISNIOWSKI predstavuje najkomfortnejšie riešenie pre garážovú branú. Teplý 40mm panel spolu so špeciálne navrhnutými tesneniami predstavuje ideálne riešenie pre vykurované garáže. Tichý chod zabezpečia kolieska s ložiskami. O dlhú životnosť sa postará spoľahlivý pohon Metro od Somfy a celá pozinkovaná konštrukcia.

Segmentová garážová brána RenoSystem WISNIOWSKI

Špeciálne nové riešenie konštrukcie RenoSystem pre garážové brány WISNIOWSKI umožňuje montáž segmentovej brány bez ohľadu na podmienky montážneho otvoru. Dokonca i v prípade, že v objekte chýba preklad alebo priestor po stranách otvoru. Vďaka namontovanej bráne RenoSystem zvyšuje garáž svoje užívateľské hodnoty aj tam, kde to doteraz nebolo možné. Zachováva si vlastnosti garážových brán UniPro a pridáva to, čo chýba k montáži.

Roletová garážová brána od WISNIOWSKI

Všetky roletové brány od WISNIOWSKI sú štandardne vybavené pohonom. Roleta brány sa navíja na hriadeľ, ktorý je súčasťou vo verzii pre domácnosť aj pohon. Celý systém je ukrytý v pozinkovanej skrini s povrchovou úpravu podľa brány. Bránu je možné vďaka tomu montovať aj z exteriéru. Výberom roletovej brány môžete ušetriť potrebný priestor pod stropom garáže alebo montovať všade tam, kde priestor pod stropom neumožňuje montáž segmentovej brány.

Dvojkrídlová garážová brána od WISNIOWSKI

Krídlové garážové brány WISNIOWSKI predstavujú moderný spôsob k tradičným riešeniam. Sú ekonomicky najúspornejším riešením pre uzavretie garáže. Zárukou nízkej ceny a vysokej spoľahlivosti je použitie osvedčených riešení a kvalitných materiálov. Sú dostupné aj v jednokrídlovej verzii, s okienkami a v povrchovej úprave s imitáciou dreva. 

Výklopné garážové brány od WISNIOWSKI

Výklopná garážová brána WISNIOWSKI je najpopulárnejším riešením garážových
brán na trhu. Jej jednoduchá konštrukcia a osvedčená technika riešenia
výklopného mechanizmu zabezpečí bezporuchovú funkčnosť na dlhú dobu. Výklopné garážové
brány sú dostupné v ručnej alebo automatickej verzii, s možnosťou diaľkového
ovládania.

 

Ak sa chcete o nás a našich montážach dozvedieť viac, jednoducho nám zavolajte, napíšte alebo nám zanechajte správu na: