HLINÍKOVÉ POSTRANNÉ DVERE – PANELOVÉ

Hliníkové panelové dvere

Hliníkové panelové dvere WISNIWOSKI

Charakteristické vlastnosti:
• rám krídla a zárubne sú natreté práškovou farbou,
• dvere majú pritlačené tesnenie po celom obvode krídla a zárubne,
• výplň je namontovaná s tesnením a lištami ku sklu,
• kľučka Jupiter vo farbe nerezovej ocele;
• jeden vložkový zámok,
• povrchové pánty.

Typy panelových dverí WISNIOWSKI a použité profily

s termoizolačným mostom DoorTherm 86 (Aluprof MB86ST)

Jedno alebo dvojkrídlové, rám krídla a zárubne je vyrobený z trojkomorových hliníkových profilov s termoizolačným mostom s hĺbkou 77 [mm], krídlo je vyplnené oceľovým panelom 60 [mm] (s reliéfom: hlbokým alebo bez reliéfu) zatepleným polyuretánovou penou, zvnútra je namontovaný doplnkový tesniaci plech, zvonku je štruktúra panela ako u segmentových garážových brán UniTherm.

s termoizolačným mostom DoorPro 70 (Aluprof MB70)

Jedno alebo dvojkrídlové, rám krídla a zárubne je vyrobený z trojkomorových hliníkových profilov s termoizolačným mostom s hĺbkou 70 [mm], krídlo je vyplnené oceľovým panelom 40 [mm] (s reliéfom: plytkým, kazetovým, hlbokým alebo bez reliéfu) zatepleným polyuretánovou penou, zvnútra a zvonku je štruktúra panela ako u segmentových garážových brán UniPro. U dvojkrídlových dverí DoorPro 70RC je k dispozícií bezpečnostná trieda RC3/SKG*** výplň krídla tvorí panel segmentových brán 40 [mm], zvnútra je namontovaný doplnkový plech, utesňujúci a vystužujúci poťah krídla vo farbe dverí.

s termoizolačným mostom DoorPro 60 (Aluprof MB60E)

Jednokrídlové a dvojkrídlové, rám krídla a zárubne je vyrobený z trojkomorových hliníkových profilov s termoizolačným mostom s hĺbkou 60 [mm], krídlo je vyplnené oceľovým panelom 40 [mm] (s reliéfom: plytkým, kazetovým, hlbokým alebo bez reliéfu) zatepleným polyuretánovou penou, zvnútra a zvonku je štruktúra panela ako u segmentových garážových brán UniPro.

bez termoizolačného mostu DoorPro 45 (AW45)

Jednokrídlové a dvojkrídlové, rám krídla a zárubne je vyrobený z hliníkových jednokomorových profilov bez termoizolačného mostu hlbokých 45 [mm], krídlo je vyplnené oceľovým panelom 40 [mm] (s reliéfom: plytkým, kazetovým, hlbokým alebo bez reliéfu) zatepleným polyuretánovou penou, zvnútra a zvonku je štruktúra panela ako u segmentových garážových brán UniPro.

bez termoizolačného mostu DoorLight 45 (Aluprof MB 45)

Jedno alebo dvojkrídlové, rám krídla a zárubne je vyrobený z hliníkových jednokomorových profilov bez termoizolačného mostu hlbokých 45 [mm], krídlo je vyplnené hliníkovým profilom AW77 alebo AW 100, vyplneným polyuretánovou penou, z vnútornej strany je namontovaný dodatočný tesniaci plech.

Široká paleta frieb

Pre zákazníkov hľadajúcich dvere v neobvyklých farbách sme pripravili ponuku náterov práškovou farbou zo vzorkovníka RAL alebo RAL mat štruktúra. Moderné technológie polepov nám umožňujú získať povrch so štruktúrou a farbou prírodných odtieňov dreva a iných odtieňov podobných RAL.