Plechová garáž a jej výhody

Plechová garáž a jej výhody

Plechové garáže sú stálou ponukou našej spoločnosti už viac ako 13 rokov. Preto Vám teraz prinášame zhrnutie ich výhod a pár dôvodov, ktoré Vám pomôžu pri výbere a rozhodovaní sa pre riešenie parkovacieho miesta alebo skladu v podobe plechovej garáž.

Nie je garáž ako garáž. Za klasickú murovanú garáž a jej riešenie môže zákazník zaplatiť tisíce eur a tento proces je časovo náročný.

Kryté parkovanie miesto, bez nutnosti škrabania námrazy v zime a odpratávania snehu, či vyloženie nákladu z auta v suchu počas dažďa,  je možné vyriešiť práve plechovou garážou z našej ponuky.

Výhody plechovej garáže a riešenia ekonomického parkovania

  1. Žiadne škrabanie ľadu v zime

Hlavnou výhodou plechovej garáže je zabezpečenie a ochrana zaparkovaného auta proti poveternostným vplyvom a vandalizmu.

  1. Žiadne prevádzkové náklady a nulová údržba

Výhodou plechových garáží je aj ich trvanlivosť. Plechové garáže sú vyrobené z kvalitného oceľového pozinkovaného plechu a pozinkovanej konštrukcie. Toto im dáva dlhú životnosť bez potreby komplikovanej údržby častých opráv.

  1. Pohodlie a komfort

Plechová garáž s automatickými garážovými dverami? Žiadny problém. V prípade, že si ako zákazník zvolíte pre svoju novú plechovú garáž ako vstupné dvere výklopnú garážovú bránu, je možné ju vybaviť pohonom na diaľkové ovládanie, a môžete tak parkovať aj v prípade plechovej garáže Vaše vozidlo bez nutnosti vystupovania a ručného otvárania dverí garáže.

  1. Farebné prispôsobenie

Svoju novú plechovú garáž viete farebne prispôsobiť, napríklad k fasáde domu alebo k plotu, presne podľa Vášho vkusu.

  1. Jednoduché premiestnenie

Garáž je po dohode ukotvená pevne na pripravený podklad, ale je ju kedykoľvek možné demontovať a jednoducho premiestniť na iné miesto, môže preto plniť aj funkciu dočasného riešenia, napríklad ako sklad na stavbe alebo dočasné parkovacie miesto.

Ekonomické riešenie krytého parkovania

Pri zvolení správneho rozmeru môže plechová garáž slúžiť taktiež ako sklad príslušenstva pre vozidlo alebo pre úschovu bicyklov a náradia.

Plechovú garáž vieme dodať v priebehu 1 mesiaca, pričom doprava a montáž je vždy v cene kdekoľvek na Slovensku. Radi Vám pomôžeme s výberom novej plechovej garáže.