Vchodové dvere CREO WISNIOWSKI

Vchodové hliníkové dvere CREO

VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE CREO

Vchodové hliníkové dvere WIŚNIOWSKI sú ideálnym riešením pre tých, pre ktorých je dôležitá originalita a neobmedzené možnosti výberu riešení, upravených pre svoje vlastné vízie domu. Dvere WIŚNIOWSKI zaručujú voľnosť pri vytváraní individuálneho, neopakovateľného modelu. Je to kreatívny prístup k unikátnym potrebám zákazníkov.

Hliníkové dvere CREO s obojstranným nasaditeľným panelom.
Celý povrch krídla dverí, ako zvonku tak aj  zvnútra, pokrývajú hliníkové plechy najvyššej kvality. Povrch krídla je zlícovaný s povrchom zárubne a vytvára obojstrannú spojitú, elegantnú plochu.

 

Vďaka špeciálnej výplni krídla a hliníkovým profilom vysokej kvality je koeficient tepelného prieniku Ud dverí CREO od 0,8 W/m2K (pre referenčné dvere s rozmermi 1400 x 2500 mm s plným panelom).

BEZPEČNÉ

Pocit bezpečia je stav istoty, stability, nezávislosti, ochrany úrovne a kvality života. To je dôvod, prečo je pre nás bezpečnosť taká dôležitá a prečo sa snažíme poskytnúť Vám a Vašej rodine pokoj a pohodlie.  Preto vo výrobnom procese dverí používame tie najkvalitnejšie osvedčené materiály a moderné technológie. Dvere CREO sme vystavili skúškam proti vlámaniu  v triede RC2 a RC3, ktoré boli prevedené v IFT Rosenheim – v najväčšej skúšobnej laboratórií v Európe. Môžete si byť istý, že rozhodnutím pre dvere CREO dostanete ten najlepší štít proti vlámaniu do Vašeho domu.

SPOĽAHLIVÉ A TRVALÉ

Hliníkové dvere CREO sú výnimočne stabilné a odolné proti deformáciam. Všetky diely konštrukcie a výplň boli navrhnuté pre dosiahnutie tých najvyšších štandardov. Taktiež, výbava bola konfigurovaná tak, aby zaistila trvanlivosť, bezpečnosť a zvýšila súčasne funkčnosť v podmienkach zaťaženia, spojeného s každodenným používaním.

Dvere CREO sme vystavili skúškam chovania v rôznych klimatických podmienkach (rozdiely teplôt), v ktorých obdržali najvyššiu, 3. triedu odolnosti proti klimatickým podmienkam.

TEPLO A TICHO

Účinná izolácia predstavuje predovšetkým tepelný komfort, teda vhodnú teplotu v interiéry miestnosti, bez ohľadu na ročné obdobie, a taktiež akustický komfort, zaisťujúci redukciu hluku. Voľbou dverí CREO máte záruku maximálnej účinnosti izolácie. Dosiahnutie skvelých parametrov umožňuje konštrukcia postavená na tepelne izolovaných profilov, špeciálnou výplňou krídla v podobe teplej peny a tesniacich rohoží, a taktiež systém tesnenia, eliminujúci tepelné straty na najnáročnejších miestach krídla dverí. Preto sú dvere CREO skvelou ochranou vstupu do domu pred vonkajšími vplyvmi ako sú zima, vietor alebo hluk.

INDIVIDUÁLNE DVERE CREO

Dizajn CREO zdôrazňuje jednoduchosť a kreativitu. Sleduje moderné trendy v architektúre a predstavuje rôzne zmysly dizajnu. Pozorovanie vkusu zákazníkov nás inšpirovalo k ponuke modelu CREO 300 – dizajnu vyrobeného podľa individuálnej vízie každého užívateľa. Tento neštandardný prístup k dizajnu Vám umožňuje stať sa tvorcom vlastného okolia.

SYSTÉM KONTROLY PRÍSTUPU

Dizajnové dvere CREO môžu byť vybavené systémom kontroly prístupu ako čítačka odtlačkov prstov, kódovacia klávesnica, čítačka bluetooth s kódovacou klávesnicou, RFID čítačka ale i elektronické dverové kukátko. Systém kontroly prístupu CREO zabezpečí pohodlný a jednoduchý prístup do Vášho domova. Dvere CREO je možné vybaviť elektronickou prechodovou časovou funkciou ovládanú tlačidlom, ktorú oceníte nielen vy ale aj Vaše deti a návšteva.

KOLEKCIA DVERÍ CREO

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA CREO

 1. Hliníkové dverové krídlo hrúbky 77 mm s obojstranne prekrývaným panelom.
 2. Rám krídla a zárubňa sú vyrobené z štvorkomorových, hliníkových profilov s prerušeným tepelným mostom.
 3. Kľučka Liverpool I v štandarde, voliteľne je dostupných desať druhov kľučiek v niekoľkých farbách.
 4. Trojbodový automatický zámok DuoSecure bez časovej funkcie v štandarde, voliteľne sú dostupné elektrické zámky.
 5. Tlačidlo pre časovú funkciu (z vnútornej strany pre aktiváciu funkcie a z vonkajšej strany pre odblokovanie zámku). Vonkajšie tlačidlo je možné osadiť v plášti alebo v madle.
 6. Aplikácie z nerezovej ocele v štandarde, voliteľne vo farbách nástrek matná štruktúra, DECOR, laminátová fólia alebo čierne eloxované.
 7. Madlá z nerezovej ocele alebo v černej farbe.
 8. Prah s prerušeným tepelným mostom a tepelným rozšírením s výškou 80 mm v štandarde.
 9. Bezpečnostné štvorsklo hrúbky 77 mm, U = 0,6 W/(m2K) s teplým medziskleným rámčekom v štandarde.
 10. Valčekové dverné závesy v štandarde alebo voliteľne skryté závesy s možnosťou regulácie v troch rovinách.
 11. Bezpečnostná vložka s atestom, s havarijnou funkciou, s piatimi kľúčmi a dvoma servisnými kľúčmi v štandarde. Voliteľne sú dostupné vložky v čiernej farbe.
 12. Skrutky proti vlámaniu (voliteľné príslušenstvo).
 13. Frézované vzory s možnosťou prispôsobenia prelisom v sekcionálnych bránach.
 14. Elektronické dverové kukátko so zvončekom (voliteľný doplnok).
 15. Systémy kontroly prístupu (voliteľný doplnok).
 16. Samozatvárač skrytý vo dverovom krídle (voliteľný doplnok).
 17. Nerezový okopový plech montovaný voliteľne v spodnej časti panela.

TECHNICKÉ ÚDAJE DVERÍ CREO

 • Systém: MB 86 SI+
 • Hĺbka zástavby: 77 mm
 • Druh panela: obojstranný pevný zapustený panel o hrúbke 77 mm
 • Druh skla v paneli: trojkomorové sklo, obojstranne bezpečnostné o hrúbke 77 mm, U=0,6 W/m2K, so zatepleným rámom v štandarde
 • Tepelná izolácia: Ud od 0,8 W/m2K pre dvere s referenčnými rozmermi 1400 x 2500 mm
 • Maximálne rozmery: do 1400 x 2500 mm

*farebné prevedenie a vzorky dekorov nemusia v reáli zodpovedať zobrazeniu na PC monitore. Pri výbere odtieňa odporúčame poradiť sa s technikom/predajcom.
Pri výbere Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať.