Tieniaca technika

Tieniaca technika a žalúzie

Interiérové a exteriérové žalúzie

Pre našich zákazníkov máme v ponuke na mieru vyrábané vnútorné a vonkajšie žalúzie. V ponuke máme niekoľko typov interiérových žalúzii, či už najobľúbenejší typ horizontálne interiérové žalúzie alebo pre kancelárske a väčšie otvorené priestory obľúbené vertikálne žalúzie. Ako doplnok modernej fasády domu Vám ponúkame niekoľko typov pre vonkajšie hliníkové žalúzie. Naši zákazníkom ponúkame kompletné služby v oblasti tieniacej techniky od zamerania až po montáž a servis.

 • Desiatky odtieňov zapadnú do každého dizajnu
 • Niekoľko rôznych typov pre všetky druhy okien a profilov
 • Vysoká spoľahlivosť a kvalita
 • Vyrobené na Slovensku
 • Tisíce spokojných zákazníkov
 • Interiérové (vnútorné) žalúzie

  Pri interiérových žalúziách rozlišujeme dva základné typy:

  • Horizontálne žalúzie
  • Vertikálne žalúzie

  Horizontálne žalúzie sú klasikou a zároveň najobľúbenejším typom tieniacej techniky. Ponuka je široká a zahŕňa niekoľko typov nosníkov a ich farebných kombinácií, od klasickej bielej farby, až po odtiene v dekorácií dreva a striebornej farby. Niekoľko desiatok farebných prevedení pre lamelu zákazníkovi umožňuje vytvoriť farebné zladenie presne podľa svojich požiadaviek a krásne zladiť s doplnkami v interiéri. 

  Nami dodávané žalúzie sú vyrábané na Slovensku, vyznačujú sa priaznivou cenou a vysokou kvalitou s dostupnosťou náhradných dielov do budúcnosti.

  Exteriérové hliníkové žalúzie majú oproti interiérovým obrovskú výhodu, a to takú, že tiene slnečných lúčov dopadnú na žalúzie ešte pred dopadom na okenné sklo. Zabraňujú tak prehrievanie samotného okna, v prípade slnečných dní, a poskytujú tak dokonalé tienenie v interiéri a udržujú ho prijemne chladným. Exteriérové žalúzie sú vyrobené z kvalitných hliníkových a oceľových prvkov, ktoré im zaručujú vysokú životnosť a dobrú odolnosť v prípade nepriaznivých poveternostných vplyvov.

  Pre komfortné ovládanie je možné exteriérové žalúzie dovybaviť elektrickým pohonom s diaľkovým ovládaním, v takomto prípade bude ovládanie skutočne pohodlné. V prípade, že máte radi moderné technológie a inteligentná domácnosť sa stala súčasťou vášho domova, je možné vonkajšie žalúzie doplniť o verziu pre inteligentné domácnosti a ponechať tak ovládanie žalúzii na automatické riadenia podľa počasia a Vášho plánovaného nastavenia.

  Postup objednávky a priebeh realizácie

  1. Nezáväzný dopyt od zákazníka – zaslanie rozmerov, farba, miesto montáže, typ žalúzie.
  2. Príprava cenovej ponuky pre zákazníka – prípadné konzultácie a poradenstvo pri výbere.
  3. Schválenie predbežnej cenovej ponuky, zálohová platba*
  4. Presné zameranie stavebných otvorov a kontrola stavebnej pripravenosti.
  5. Výroba žalúzií, spravidla 14dní.**
  6. Montáž, nastavenie, zapojenie a školenie obsluhy.

  *presná cenová ponuka bude zhotovená až po zameraní stavebných otvorov. Nakoľko sa pri zameraní môžu zistiť rozdiely v reálnej stavebnej pripravenosti a zadaním zákazníka.

  **záleží do zvoleného typu a farebnej kombinácie.

  Interiérové látkové rolety

  Interiérové látkové tienenie z našej ponuky možno rozdeliť na niekoľko rôznych typov: 

  • Látkové rolety
  • Látkové rolety deň/noc
  • Plisé
  • Japonské posuvné zásteny

  Látkové tienenie je obľúbeným moderným dizajnovým prvkom v modernom
  interiéri. Ponuku klasických látkových roliet dopĺňajú rolety s látkou deň/noc.
  Použitím látky deň/noc získajú rolety jedinečný, zaujímavý vzhľad a výberom
  z desiatok rôznych látok môžete Vášmu interiéru dopriať skutočne originálny
  vzhľad.

  V našej ponuke nájdete viac ako 10 rôznych typov látkových roliet, aby sme dokázali ponúknuť zákazníkovi presne to, čo do svojho interiéru požaduje. Medzi najobľúbenejšie látkové rolety patria typy JAZZ Expert, JAZZ Expert deň/noc a typ COLLETE A COLLETE XL aj vo verzii deň/noc.