Ponuka

Naša ponuka

Privátne garážové brány WISNIOWSKI

Zabezpečíme návrh vhodného riešenia, výrobu a montáž pre kompletnú ponuku privátnych garážových brán WISNIOWSKI. V ponuke nájdete sekčné garážové brány, roletové garážové brány, výklopné a dvojkrídlové garážové brány, špeciálne ultra nízke kovanie 80mm pre garážové brány s nízkym prekladom, až po prémiovú triedu PRIME, ktoré nemajú na trhu garážových brán konkurenciu.

priemyselna brána WINSIOWSKI

Priemyselné brány WISNIOWSKI

Priemyslové sekčné brány MakroPro a MakroPro Alu to je záruka najvyššej kvality a bezporuchovej prevádzky. Moderné roletové priemyselné brány pre náročného užívateľa. Dvojkrídlové brány PRESTO 50 sú určené k použitiu v nezateplených, hospodárskych, priemyslových a technických budovách, vrátane potravinárskeho priemyslu.

Plastové okná a dvere WISNIOWSKI

V spolupráci s prémiovým výrobcom WISNIOWSKI Vám prinášame plastové okná PRIMO od WISNIOWSKI zhotovené z profilov VEKA so 7 ročnou zárukou. Okná WISNIOWSKI prezentujú 1.triedu kvality výroby a sú na ne kladené maximálne bezpečnostné a kvalitatívne normy.

Hliníkové okná a dvere WISNIOWSKI

Hliníkové vonkajšie okná FUTURO od WISNIOWSKI v profile MB86ST, MB86SI, MB86AERO. MB86 je okenno – dverový systém s parametrami, ktoré uspokoja aj veľmi náročného zákazníka. Konštrukcia profilu MB86 má tri varianty SI, ST s AERO. Systém MB86 AERO je jediný hliníkový systém na svete, ktorý používa špeciálny kremičitý aerogél vyplnený netkanou sklenenou textíliou, ktorá pomáha dosiahnuť špičkové tepelnoizolačné vlastnosti.

Elektrické (motory) pohony pre garážové brány a ploty

Pre garážové a plotové brány predávame a montujeme pohony značiek NICE a KEY. Motory je možné zakúpiť priamo v našom internetovom obchode www.zaparkovane.sk. V prípade záujmu o kompletné riešenie od návrhu, dodanie a montáž nás kontaktujte. Elektrické pohony montujeme viac 12 rokov. Naše portfólia tvoria stovky spokojných zákazníkov, ktorým poskytujeme aj komplexný servis na dodané a namontované pohony.

Priemyselné a privátne oplotenie pozemkov

V spolupráci s výrobcom WISNIOWSKI zabezpečujeme návrh a montáž pre posuvné priemyselné vyrábané samonosné brány, posuvné brány na kolieskach, krídlové a skladacie brány. Taktiež dokážeme dodať a namontovať 2D a 3D panelové oplotenie VEGA od WISNIOWSKI.
Nakoľko v prípade plotových brán a oplotenia kladieme dôraz na uspokojene potrieb zákazníkov, ponúkame aj zákazkovú výrobu plotových brány a systémov oplotenia.

Tieniaca technika

Automatické rolety PROTECTA od WISNIOWSKI, zabezpečia maximálny komfort vo vašom dome! Ich konštrukcia dokonalé zatemní obytný priestor a navyše utlmí hluk z exteriéru, a vďaka tomu sa Váš súkromný priestor stane skutočnou oázou aj v hustej mestskej výstavbe.
V našom portfóliu nájdete aj širokú ponuku klasických interiérových lamelových žalúzií, textilných roliet, sieťky proti hmyzu na okná a dvere či špeciálne siete pre HS portály.