Ponuka

Naša ponuka

Obsah stránok aktuálne aktualizujeme, ďakujeme zapochopenie...

Sme autorizovaným partnerom značky WISNIOWSKI a montujeme aktuálne všetky typy garážových brán ponúkaných značkou WISNIOWSKI. Najčastejšie montovanou bránou je typ UniPro, nakoľko spĺňa náročné požiadavky na kvalitu garážovej brány a zachováva si priaznivú cenu. Pre náročných zákazníkov sme pripravení ponúknuť garážovú bránu PRIME v štandardnej verzii alebo v novej verzii „Black Edition“

Rovnako ako pri garážových bránach tak aj pri priemyselných bránach montujeme brány obchodného partnera a výrobcu WISNIOWSKI. Z portfólia priemyselných brán najčastejšie montujeme brány MakroPro 2.0., ktoré spĺňajú prísne požiadavky na bezpečnosť a ich vysoká variabilita zaručuje montovateľnosť v zložitých podmienkach nakoľko je možné zvoliť hneď niekoľko typov konštrukcie od veľmi nízkeho kovania až po vysoké HL vedenie.

V spolupráci s výrobcom WISNIOWSKI Vám pre nové garážové brány prinášame pohony pre garážové brány MOTO600 a METRO 800/1000. Jedná sa o moderné pohony pre sekčné garážové a výklopné brány a v prípade použitia pohonu METRO spolu s garážovou bránou je možné získať až 5 ročnú záruku. 

Montážou pohonu na plotovú bránu získate pohodlný prístup na pozemok alebo v kombinácií s garážou bránou až do interiéru. Radi Vám poradím s výberom pohonu a zladíme rôzne pohony na jeden diaľkový ovládač. Servisujeme a poradíme aj pri značkách Somfy, CAME, ERTE, Hörmann, FAAC a iné. 

Plotové systémy, posuvné a krídlové brány na mieru

V spolupráci so slovenským a poľským výrobcom ponúkame riešenia plotových brán na mieru s rôznymi typmi výplne, v ručnej alebo nami odporúčanej automatickej variante kedy plotovú bránu vybavíme vhodným typom pohonov pre Váš maximálny komfort. Pri návrhu brán prihliadame na ekonomickú stránku a snažíme sa pri výrobe na mieru ponúknuť priaznivé ceny pri zachovaní maximálnej kvality zinkovania, nástreku a zváraní brán.

Všetko na jenom mieste! Pre našich zákazníkov ponúkame riešenia pre kompletné výplne stavebných otvorov zahŕňajúce okná a dvere, HT portály, fixné presklenia a zimné záhrady.

Hliníkové okná a dvere

Jedno alebo dvojkrídlové okná a fixné presklenia určené
pre použitie v kancelárskych budovách. Objektoch pre verejnú správu,
obchody a služby, pre výstavné sály, hotely, športové a rekreačné objekty,
výrobné priestory a všade tam kde sa vyžaduje vysoká trvácnosť a odolnosť
výrobkov. Hliníkové okná od WISNIOWSKI prinášajú zákazníkovi vysoký stupeň kvality bez ohľadu na miesto použitia.

Posuvný systém HST systém – HST portál

Jedená sa o špičkové posuvné riešenie pre balkónové dvere alebo výstup na terasu. Krídlo a rám systému obsahuje špeciálne kovanie, ktoré umožňuje pohyb krídla s vynaložením minimálnej sily na obsluhu celého systému. Celý posuvný systém je ovládaný otočnou kľučkou. Systém môže byť navrhnutý pre zasklenie niekoľko metrových priestorov a vytvorí tak presvetlený a štýlový interiér Vášho domu alebo kancelárie.