Garážové brány

Garážové brány

Segmentové garážové brány, roletové a sklopné brány sa líšia spôsobom otvárania, konštrukciou a výplňou krídla. Skôr ako sa rozhodneme zvoliť si bránu, mali by sme podrobne preanalyzovať technické možnosti a predpokladať výsledky používania brány. Najlepšie bude, keď rozhodnutie dohodneme s našim odborníkom a už v etape projektovania domu si odpovieme na niekoľko otázok. Potrebujete viac informácií alebo potrebujete poradiť. Kontaktujte nás sme tu pre Vás.

Roletové garážové brány

Plášť brány sa zdvíha zvisle smerom hore a roluje do skrinky. Neumožňuje ale oproti segmentovej bráne osadenie dverí. Výhodou je osadenia roletového bubna na preklad nad dvere, tým nezaberá miesto v garáži a neznižuje strop garáže.

Segmentové garážové brány

Výhodou segmentovej brány je že počas otvárania nepotrebuje voľný priestor pred garážou. Ich plášť sa zdvíha zvisle smerom hore a schová pod stropom. Odporúčame do garáží vychádzajúcich priamo na ulicu a tam, kde je málo miesta pred garážou. Bránu je možné osadiť vstupnými dverami.

"Cenová ponuka bola výrazne výhodnejšia ako konkurencia, s montážou som spokojný".
Zákazník
Mesto Lednické Rovné

Roletová garážová brána 2800×2300, odtieň Zlatý dub, pre zníženú výšku garáže zvolená montáž bubna z exteriéru

Sklopné garážové brány

Krídlo sklopnej brány sa zdvíha smerom hore a vysúva pred garáž. Automobil nemôže byť zastavený priamo pred bránou, ale vo vzdialenosti minimálne 1,5m. Bližšie postavenie automobilu znemožňuje jej otvorenie. Odporúčame jedine ak zákazník požaduje pevné plné garážové dvere.

Otváracie garážové brány

Otváracia brána sa otvára podobne ako dvere a vyžaduje si voľný priestor pred garážou, ktorý umožňuje voľný pohyb bránových krídiel. Toto riešenie je odporúčame použiť iba tam kde nie je možné osadenie roletovej alebo segmentovej garážovej brány.

Neviete si vybrať aký typ garážovej brány potrebujete?

RADI VÁM PORADÍME, VYPLŇTE ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU.