Okná a vchodové dvere

Plastové okná

Plastové okná a dvere od JF PROMONT s.r.o.

Všetko na jednom mieste! Pre našich zákazníkov ponúkame riešenia pre kompletné výplne obvodových stavebných otvorov zahŕňajúce plastové a hliníkové okná, bočné garážové dvere, vstupné vchodové dvere, pivničné dvere, HST portály, fixné presklenia a zimné záhrady.

Našim zákazníkom prinášame overené plastové profily. Spolupracujeme s najväčším výrobcom plastových okien v Európe. Preto Vám prinášame vždy pomer medzi kvalitou a cenou, výhodné ceny montáže a odbornú pomoc pri návrhu a výbere vhodného riešenia.

PVC okná PRIMO od WISNIOWSKI

Okno PRIMO Vás prekvapí jednoduchosťou, ktorá stavia na prvé miesto funkčnosť a dizajn. Naši konštruktéri, návrhári a inžinieri mysleli pri tvorbe okna PRIMO od WISNIOWSKI predovšetkým na potreby každej domácnosti. 

Vieme, aký je dôležitý pocit istoty a spoľahlivosť. To bolo v dlhom procese navrhovania okien PRIMO našou prioritou. Všetky funkčné výhody našich PVC okien sme podčiarkli moderným dizajnom, ktorého vkus a jednoduchosť budú dlhé roky potešením pre oči. PRIMO sú výsledkom troch desaťročí skúseností a snahy o vytvorenie ideálnych okien.

 

ZÁRUKA 7 rokov

Na okná PRIMO značky WISNIOWSKI je poskytovaná až 7-ročná záruka. Sme si istí, že to je iba prehnaná opatrnosť, ale tiež chceme, aby ste vedeli, že sa na nás môžete spoľahnúť.

Iba trieda A

Okná PRIMO značky WISNIOWSKI sú navrhované a vyrábané z okenného profilu VEKA, ktoré sú v súlade s PN-EN 12608 zaradené do najvyššej triedy A.

Technológie budúcnosti - V-Perfect

Zohľadňujeme ako funkčnosť, tak súčasne aj estetiku našich výrobkov, a preto sme zvolili takú metódu zvárania, ktorá nám umožňuje spájať profily v rohoch PVC okien takmer nepostrehnuteľným spôsobom. Získavame tak vzhľad dokonalého spoja, ktorý nemožno dosiahnuť žiadnou inou technológiou.

Spojenie značkového kovania MACO, profilov VEKA a technológie V-Perfect prináša kvalitu a špičkový dizajn a zaručuje vysokú kvalitu okien PRIMO.

4 farby profilov

Dizajn okna PRIMO vychádza z minimalizmu a zacielenia na detail. V oknách PRIMO nájdete jadrá profilov dostupné v 4 farbách. Podľa druhu okna montujeme profily vo farbách: antracit, hnedá, karamel a biela.

V prípade okna PRIMO 70 sa navyše v jednostrannej farbe vyskytujú nasledujúce farby profilov: bielo-karamelová, bielo-hnedá a biela. A to všetko preto, aby sme minimalizovali riziko vzniku viditeľných škrabancov na laminovaných oknách.

Montujeme a odporúčame aj profily a plastové systémy

Výrobky, ktoré predávame a montujeme starostlivo kontrolujeme. Pri montáži kladieme dôraz na správne pracovné postupy, aby sa zachovala maximálna životnosť výrobkov, a tým aj Vaša spokojnosť. Používame iba odskúšané tesniace a kotviace prvky. 

Plastový HST portál, plastový zdvižno - posuvný systém

Jedná sa o špičkové posuvné riešenie pre balkónové dvere alebo výstup na terasu. Krídlo a rám systému obsahuje špeciálne kovanie, ktoré umožňuje pohyb krídla s vynaložením minimálnej sily na obsluhu celého systému. Celý posuvný systém je ovládaný otočnou kľučkou. Systém môže byť navrhnutý pre zasklenie niekoľko metrových priestorov a vytvorí tak presvetlený a štýlový interiér Vášho domu alebo kancelárie.