RenoSystem – Segmentová (sekčná) garážová brána

Garážová brána RenoSystem

Garážová brána RenoSystem

Renovačné riešenie od WISNIOWSKI.

Cieľom modernizácie je prispôsobenie funkčných vlastnosti existujúcej výstavby súčasným trendom a potrebám užívateľov. Jednou z hlavných úloh modernizácie je zvýšenie estetiky objektu. je renovačné riešenie pre konštrukcie segmentových brán do stavebného otvoru bez ohľadu na podmienky výstavby a existujúceho stavu. Dokonca ak okolo stavebného otvoru chýba preklad alebo ostenia je možné ich vytvoriť za pomoci RenoSystem. 

UniPro Renosystem je odpoveďou na potreby rekonštrukcií a modernizácie starších objektov a stavieb. Vďaka inovatívnemu riešeniu Vaša garáž dostane modernú bránu, zvýši tepelnoizolačné vlastnosti a prinesie moderný dizajn.

Konštrukcia pre montáž garážovej brány

Konštrukcia brány je vytvorená zo zárubní upravených pre montáž do otvoru bez prekladu alebo po stranách. Súčasťou konštrukcie je systém krytov vyrobených vo farbe krídla brány. Týmto je zaistený estetický vzhľad celej brány bez nutnosti dodatočných murárskych prác.

RenoSystem rieši mnoho potenciálnych problémov vznikajúcich pri výmene garážových dverí. Konštrukcia sa vyrábajú na mieru podľa stavebného otvoru a montuje sa priamo na steny otvoru bez nutnosti ďalších úprav.

Maskovacie kryty pre rekonštrukcie garáží.

V procese výmeny starej garážovej brány za novú môže dôjsť pri demontáži k poškodeniu ostení otvoru. V tomto prípade pomôžu maskovacie kryty vyrobené v rovnakej farbe ako krídlo brány. S týmto riešením nie sú potrebné žiadne murárske práce a jednoducho tak dodáte po rekonštrukcii brány elegantný vzhľad celému objektu.

RenoSystem - spôsoby montáže

Montáž za otvor - kryt montovaný za otvor

Montáž do otvoru - kryt osadený v otvore

Montáž do otvoru - kryt montovaný pred otvor

UniPro Nano80

Konštrukcia brány UniPro Nano80 bola prispôsobená podmienkam zabudovania garážovej brány tam, kde nízky preklad neumožňuje montáž klasickej automatickej sekčnej brány. Vďaka špeciálne profilovaným vodiacim lištám môžu byť automatické brány montované aj s prekladom o výške 80mm. 

Je teda možné bránu prispôsobiť náročným požiadavkám zákazníka? Nová moderná konštrukcia brány Nano80 ale nijako neobmedzuje zákazníka pri výbere povrchovej úpravy krídla brána a samotného dizajnu.  Garážová brána Nano80 je samozrejme vybavená pohonom na diaľkové ovládanie s možnosťou použitia záložného zdroja pri výpadku napájania. Doplnkovým prvkom môžu byť fotobunky a ovládanie pomocou mobilného telefónu.

Garážový pohon METRO od WISNIOWSKI

Metro SMART io je pohon novej generácie. Harmonické spojenie výkonu, krásy a spoľahlivosti, navrhnutý v súlade s vymoženosťami najmodernejších technológií. Vznikol vďaka spolupráci značiek WISNIOWSKI a Somfy – svetového lídra v oblasti automatiky a riešení inteligentného ovládania domácich zariadení. Metro SMART io má výnimočné technické parametre uzavreté v tele navrhnutého v dizajnových štandardoch značky WISNIOWSKI. Je dodávaný v dvoch výkonových konfiguráciách rovnako ako pohon METRO 800N alebo 1000N.

Rozdiel pohonov METRO SMART io a METRO
Pohon METRO SMART io využíva technológiu pohodlné ovládanie brány pomocou aplikácie mobilného telefónu.

Diaľkové ovládanie

Vysielač PULSTAR umožňuje diaľkové ovládanie garážovej brány a naprogramovanie až 4 rôznych zariadení. Je vyrobený veľmi odolných materiálov, čo mu zaručuje vysokú životnosť a dlhodobú spoľahlivosť zariadenia.

Špecifikácia a základné vlastnosti pohonu METRO 800/1000

Pohon METRO 800 alebo jeho silnejšia verzia METRO 1000 sa vyznačujú niekoľkými vlastnosťami ktoré z neho robia moderný pohon pre segmentové brány.

 • JEDNODUCHÉ PROGRAMOVANIE  – LCD displej a možnosť konfigurácie mnohých parametrov
 • SYSTÉM OPTICKEJ OCHRANY – systém zaisťuje optimálnu ochranu v prípade, že sa v mieste pohybu bránového krídla objaví prekážka.
 • AMPÉROMETRICKÁ DETEKCIA PREKÁŽOK – ochrana proti preťaženiu v situácii styku spodnej hrany krídla s prekážkou zastaví bránové krídlo a následne ho vráti pohybom nahor do otvorenej pozície.
 • KOLEJNICA S TICHÝM OZUBENÝM REMEŇOM – zaisťuje tichú a plynulú prevádzku, čo je mimoriadne dôležité v spojení priestorov garáže a obytných priestorov.
 • RÁDIOVÉ SPOJENÍ RTS – Pohodlné ovládanie diaľkovým ovládaním s možnosťou ovládania ďalších 3 zariadení
 • AKUMULÁTOR PRE NOUZOVÉ NAPÁJÁJANIE – umožňuje otvorenie a zatvorenie brány v prípade výpadku napájania.
 • VSTAVANÉ SIGNALIZAČNÉ SVIETIDLO – osvetlí priestor garáže po aktivácií pohonu
 • MECHANICKÁ BLOKÁCIA PROTI VNIKNUTIU – blokuje bránové krídlo u zatvorenej polohe a zabraňuje neautorizovanému otvoreniu garážových brány.
 • MOŽNOST PRIPOJENIA DODATOČNÉHO OSVETLENIA, NAPRÍKLAD OSVETLENIE VJAZDU GARÁŽE.
 • MOŽNOSŤ OVLDÁDANIA Z EXTERNÉHO ZARIADENIE AKO INTELIGENTNÝ DOM, ALARM ALEBO EXTERNÉ TLAČIDLO.

Vedeli ste že k sekčnej bráne od WISNIOWSKI s pohonom METRO môžete získať až 5 ročnú záruku výrobcu? 

Záruka EXTENDED CARE umožňuje predĺžiť štandardnú záruku na kompletní výrobok: automatická sekčná brána v továrenskej konfigurácií s pohonom METRO (záruka do 5 let) nebo MOTO (záruka do 3 let). Jedná sa o revoluční riešenie, ktoré zabezpečuje pohodlnejšie používaní výrobku značky WISNIOWSKI.

Výhody pre užívateľa:

 • 5 ročná záruka od výrobcu, firmy WISNIOWSKI
 • záruka na kompletný výrobok ako je sekčná garážová brána
 • odborná starostlivoť obchodného partnera
 • zvýšenie bezpečnsoti pripoužívaní zariadenia
 • pravidelna kontrola zariadenia (vyžadované sú 2 technické prehliadky)
Obchodný partner je povinný zaregistrovať prehliadku v počítačovom systéme výrobcu.

Ak sa chcete o nás a našich montážach dozvedieť sa viac jednoducho nám zavolajte, napíšte alebo nám zanechajte správu na: