Garážové brány

Garážové brány WISNIOWSKI

Segmentová garážová brána Prime

Prime je garážová brána novej generácie. Je bránou, ktorá je ukážkou aktuálne najnovších riešení a trendov v oblasti garážových brán. Je výsledkom hľadania rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Odporúčame do reprezentatívnych priestorov a všade tam, kde sa kladú prísne bezpečnostné požiadavky a elegantý dizajn nielen z exteriéru ale i v interiéry. Garáźovú bránu Prime jemožné objednaťa j vo verzii „Black Edition“ kedy je brána z interiéru lakovaná čiernou farbou.

Segmentová garážová brána UniTherm

Garážová brána UniTherm spĺňa prísne normy pre odolnosť pôsobenia proti vetru, prieniku vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov má vplyv nielen na dlhú životnosť gážovej brány ale tiež na zachovanie jej estetického vzhľadu na dlhé roky.

Segmentová garážová brána UniPro

Garážová brána UniPro predstavuje najkomfortnejšie riešenie pre garážovú branú. Teplý 40mm panel spolu so špeciálne navrhnutými tesneniami predstavuje ideálne riešenie pre vykurované garáže. Tichý chod zabezpečia kolieska s ložiskami. O dlhú životnosť sa postará spoľahlivý pohon Metro od Somfy a celá pozinkovaná konštrukcia.

Segmentová garážová brána RenoSystem

Špeciálne nové riešenie konštrukcie pre garážové brány umožňuje montáž segmentovej brány bez ohľadu na podmienky montážneho otvoru. Dokonca i v prípade, že v objekte chýba preklad lebo priestor po stranách otvoru. Vďaka namontovanej bráne RenoSystem zvyšuje garáž svoje užívateľské hodnoty aj tam kde to doteraz nebolo možné. Zachováva si vlastnosti garážových brán UniPro a pridáva to čo chýba k montáži.

Roletová garážová brána od WISNIOWSKI

Všetky roletové brány od WISNIOWSKI sú štandardne vybavené pohonom. Roleta brány sa navíja na hriadeľ ktoré súčasťou je vo verzii pre domácnosť aj pohon. Celý systém je ukrytý v pozinkovanej skrini s povrchovou úpravu podľa brány a bránu je možné montovať vďaka tomu montovať aj z exteriéru. Výberom roletovej brány môžete ušetriť potrebný priestor pod stropom garáže alebo montovať všade tam kde priestor pod stropom neumožňuje montáž segmentovej brány.

Dvojkrídlová garážová brána od WISNIOWSKI

Krídlové garážové brány WISNIOWSKI predstavujú moderný spôsob k tradičným riešeniam. Sú ekonomicky najúspornejším riešením pre uzavretie garáže. Zárukou nízkej ceny a vysokej spoľahlivosti je použitie osvedčených riešení a kvalitných materiálov. Sú dostupné aj v jednokrídlovej verzii, s okienkami a v povrchovej úprave s imitáciou dreva. 

Výklopné garážové brány od WISNIOWSKI

Výklopná garážová brána je najpopulárnejším riešením garážových brán na trhu. Jej jednoduchá konštrukcia a osvedčená technika riešenia výklopného mechanizmu zabezpečí bezporuchovú funkčnosť na dlhú dobu. Výklopné garážové brány sú dostupné v ručnej alebo automatickej verzii, s možnosťou diaľkového ovládania.

Ak sa chcete o nás a našich montážach dozvedieť sa viac jednoducho nám zavolajte, napíšte alebo nám zanechajte správu na: