Naše služby

Naše služby

Obsah stránok aktuálne aktualizujeme, ďakujeme zapochopenie...

Sme autorizovaným partnerom značky WISNIOWSKI a montujeme aktuálne všetky typy garážových brán ponúkaných značkou WISNIOWSKI. Najčastejšie montovanou bránou je typ UniPro, nakoľko spĺňa náročné požiadavky na kvalitu garážovej brány a zachováva si priaznivú cenu. Pre náročných zákazníkov sme pripravení ponúknuť garážovú bránu PRIME v štandardnej verzii alebo v novej verzii „Black Edition“

kontaktujte nás
Neviete sa rozhodnúť aký typ brány zvoliť? Radi vám pripravíme ponuku a riešenie na mieru.

Rovnako ako pri garážových bránach tak aj pri priemyselných bránach montujeme brány obchodného partnera a výrobcu WISNIOWSKI. Z portfólia priemyselných brán najčastejšie montujeme brány MakroPro 2.0., ktoré spĺňajú prísne požiadavky na bezpečnosť a ich vysoká variabilita zaručuje montovateľnosť v zložitých podmienkach nakoľko je možné zvoliť hneď niekoľko typov konštrukcie od veľmi nízkeho kovania až po vysoké HL vedenie.

Pohony pre sekčné a výklopné brány

V spolupráci s výrobcom WISNIOWSKI a Somfy Vám prinášame pohony pre garážové brány MOTO600 a METRO 800/1000. Jedná sa o moderné pohony pre sekčné garážové a výklopné brány a v prípade použitia pohonu METRO spolu s garážovou bránou je možné získať až 5 ročnú záruku. 

Existujúce brány vieme pre zákazníka doplniť o nový pohon, či už ako servisný úkon, modernizáciu v rámci Smart riešení domácnosti alebo rozšírenia ručnej verzie brány o pohon. Dodávame, montujeme a odporúčame značky NICE a KEY.

Pohony pre posuvné a krídlový brány

K plotový bránam na mieru montujeme posuvné a krídlové pohony značiek prevažne NICE, KEY. Montážou pohonu na plotovú bránu získate pohodlný prístup na pozemok alebo v kombinácií s garážou bránou až do interiéru. Radi Vám poradím s výberom pohonu a zladíme rôzne pohony na jeden diaľkový ovládač. Servisujeme a poradíme aj pri značkách Somfy, CAME, ERTE, Hörmann a FAAC

Plotové systémy, posuvné a krídlové brány na mieru

V spolupráci so slovenským a poľským výrobcom ponúkame riešenia plotových brán na mieru s rôznymi typmi výplne, v ručnej alebo nami odporúčanej automatickej variante kedy plotovú bránu vybavíme vhodným typom pohonov pre Váš maximálny komfort. Pri návrhu brán prihliadame na ekonomickú stránku a snažíme sa pri výrobe na mieru ponúknuť priaznivé ceny pri zachovaní maximálnej kvality zinkovania, nástreku a zváraní brán.

Plastové okná a dvere

Všetko na jenom mieste! Pre našich zákazníkov ponúkame riešenia pre kompletné výplne stavebných otvorov zahŕňajúce okná a dvere, HT portály, fixné presklenia a zimné záhrady.

Montujeme a odporúčame profily:

Posuvný systém HST systém – HST portál

Jedená sa o špičkové posuvné riešenie pre balkónové dvere alebo výstup na terasu. Krídlo a rám systému obsahuje špeciálne kovanie, ktoré umožňuje pohyb krídla s vynaložením minimálnej sily na obsluhu celého systému. Celý posuvný systém je ovládaný otočnou kľučkou. Systém môže byť navrhnutý pre zasklenie niekoľko metrových priestorov a vytvorí tak presvetlený a štýlový interiér Vášho domu alebo kancelárie.