O nás

O nás

Čo nás živí, baví a v čom sme naj…?

Sme mladá rodinná firma a Slovenskom trhu sme 12 rokov. Za tento čas sme nabrali množstvo skúsenosti so samotnou montážou a poradenstvom hlavne pri návrhoch garážových brán alebo doporučení vhodného pohonu pre garážovú bránu a jeho následnú montáž. No nielen garážové brána a pohony sú naším portfóliom.

Okrem garážových a priemyselných brán pre Vás radi zabezpečíme kompletné uzatvorenie stavebných otvorov – dodáme a namontujeme dvere, HS portály, okná a samozrejme odporučíme vhodnú tieniacu techniku.

Čo by to bol za dom bez oplotenia?

Naším zákazníkom ponúkame výrobu plotových brán a oplotenia na mieru. Ktoré môžu byť zhotovené ako pasívne, ručné alebo aktívne doplnené o pohony a ovládanie na diaľku, hoci aj SMART a Vašu novú bránu otvoríte kuriérovi napríklad aj z dovolenky vo svete.

Nefunguje správne, už nie je ako nová? Garážovú bránu nie je potrebné ihneď meniť za novú. Stačí ju opraviť. Objednajte si odbornú obhliadku a diagnostiku poruchy a radi Vám s jej odstránením pomôžeme.
Ing. Jaroslav Janura
Obchodný manažér

Ak sa chcete o nás a našich montážach dozvedieť sa viac jednoducho nám zavolajte, napíšte alebo nám zanechajte správu na: